ילדים עושים סרטים
באנר ראשי
צפייה בסרט שלי
שלח הודעה

דף_חיצוני

הורים ממליצים

 • דריה

  זאת דריה אני מודה לך על היומולדת 10 המקסים שהיה לי כל הבנות אמרו שזה היה מדהים תודה רבה לך

 • ממירב
  לאיתמר הגענו במקרה במהלך חיפוש באינטרנט אחר רעיונות לפעילות למסיבת פיג'מות ל-2 בנות, בנות 10, שהיתה אמורה לכלול הקרנת סרט. כאשר הצעתי לבנות להחליף את מסיבת הפיג'מות ליום הולדת של 'ילדים עושים סרטים' נרשמה התלהבות מיידית. שבועיים לאחר שקבענו עם איתמר תאריך ליום ההולדת וחלקנו הזמנות הסתבר שזוג בנות אחר בכיתה חוגג את יום הולדתן עם איתמר. מצידנו נרשמה פאניקה קלה אך הבנות התעקשו להמשיך בתוכנית המקורית. איתמר הבטיח שיום ההולדת לא יהיה זהה ולמרבה המזל לא ביטלנו. לאיתמר תסריטים רבים ואכן יום ההולדת של הבנות שלנו היה שונה לחלוטין מזה של זוג הבנות האחר בכיתתן. מצד 18 הבנות שהשתתפו ביום ההולדת (וגם מצד האחים שהשתתפו פה ושם) היתה התלהבות אין קץ לאורך כל האירוע וכל אחת מצאה את מקומה מאחורי המצלמה ו/או במשחק. איתמר הוא בחור מקסים ושלו, הוא מביא כמויות של ציוד למקום האירוע ויודע לארגן את הילדים בצורה מדהימה. לנו ההורים לא נותר אלא לשבת מהצד ולהנות. הדיסק עם הסרט שמקבלים  בסוף, הכולל גם ברכות לילדות יום ההולדת ,הוא פשוט מזכרת לכל החיים. לא יכול להיות יום הולדת טוב מזה!
 • ממליצים בחום על יום הולדת מהסרטים. חגגנו בשבת יום הולדת לבת שלנו בת 11. הגיעו כ-15 בנות וכולן היו פעילות במהלך יום ההולדת. הבנות עשו הכל: הן היו גם מפיקות, גם במאיות וגם שחקניות. הרבה צחוקים, שמחה ומצב רוח טוב. והעיקר - נשאר לנו זכרון נפלא מיום ההולדת - סרט עם כל החברות

  (גני, פתח תקווה)

 • אביבה
  איתמר שלום,
  אני רוצה מאד להודות לכם על יום הולדת שהייתה להצלחה גדולה בזכותכם.
  אני מודה שהייתי קצת לחוצה לפני כי לא ראיתי אותך בפעולה קודם לכן, ופרט לאתר שלך לא קיבלתי המלצה ולא ידעתי למה לצפות.
  היה פשוט מדהים, הילדים היו מוקסמים ושיתפו פעולה, נכנסו לסיפור.
  קיבלתי תגובות מהורים שלא היו ושמעו על כך מילדיהם כמו למשל:
  "ליה מאוד נהנתה לדבריה זו היתה ההפעלה הכי כיפית שהיא הייתה בה ביום הולדת.
  היא מחכה בציפייה לסרט שיעלה ביום רביעי"
  ועוד...
  נתתם מקום מכובד ליואב כילד יום ההולדת והוא מבחינתו חווה את יום ההולדת אותה הוא פנטז זמן רב.
  בקיצור, מה שרציתי להגיד המון תודה ואנו מחכים בצפייה רבה לסרט להשלמת החוויה.
  אביבה
 • אופיר חגגה יומולדת 10 וחיפשנו רעיון מקורי. בשיטוט מקרי באינטרנט, הגענו לאתר של איתמר והוקסמנו. יום ההולדת היה הרבה מעבר לציפיות!! הבנות נהננו מאוד, שתפו פעולה באופן מדהים ופשוט לא רצו שזה יגמר. איתמר גישה נהדרת לילדים. הוא העביר את הפעילות בצורה נעימה ומקצועית. סרט יצא נפלא!! קבלנו המון מחמאות על התוצאה המוגמרת. מזכרת מדהימה!! (קרן)

 • חגגנו הולדת 9 לבתי נעה והיה פשוט עונג אחד גדול!! הילדות נהנו מכל רגע והיו שותפות פעילות לכל העשיה- החל מכתיבת התסריט, צילום, הפקה, הלבשה ועוד. כולן נהנו- הכל זרם על מי מנוחות והיתה לכולם חוויה מיוחדת. שיא היומולדת היה שבוע אחרי שהזמנו את כולן שוב אלינו לצפיה בסרט המוגמר אחרי שאיתמר ערך והשקיע באפקטים. הבנות היו מוקסמות מהסרט, לא הפסיקו לצחוק מהתוספות המפתיעות של הפיספוסים שאיתמר הוסיף ותמונות הסטילס. בשורה התחתונה- היה פשוט שווה!!! ממליצה בחום (רונה)

 • מיכל רמת גן

  "הפעילות ביום ההולדת היתה מוצלחת מאוד, הילדים שהשתתפו ואמרו שיום ההולדת היתה הכי כיפית שהם היו בה אי פעם והבנות שחגגו את יום ההולדת נהנו מתשומת הלב ומהתפקיד הראשי בסרט. הסרט נערך בצורה יפה מאוד והוא מזכרת נהדרת מיום ההולדת."
  (מיכל, רמת גן)


הכנס לצפות בסרט
נתקלתם בבעיה? לא מצליחים להיכנס לסרט?
לקבלת עזרה לחצו כאן